Учень +

Учні зараховуються на навчання та надають свої документи до школи АКЦЕНТ. Документи про освіту видає школа АКЦЕНТ. Учні отримують доступ до навчальних матеріалів, тести для самоперевірки, технічну підтримку та можливість спілкуватись на платформі Microsoft Teams з учителями та однокласниками.

Додатково проводяться уроки в режимі онлайн тривалістю 45 хвилин з трьох предметів: математика, українська мова, англійська мова.

За встановленим графіком учні отримують предметні консультації вчителів у режимі онлайн. Здійснюється поточна перевірка засвоєння матеріалу шляхом тематичних контрольних робіт, виконання спільних або індивідуальних проектів тощо. Також учні здають семестрові контрольні роботи та ДПА.

Учням, що обрали форму навчання «Учень+» надається можливість придбати та користуватись додатковими послугами, а також курсами підготовки до ДПА та ЗНО.

Для батьків та учнів здійснюється психологічне консультування за попереднім записом та відповідно до графіку.

Форма навчання «Учень+» є оптимальною формою дистанційного навчання, якщо учням необхідні додаткові роз’яснення учителя. Вказана форма навчання дозволяє учням бути присутнім на уроці в реальному часі, що має позитивний вплив на підвищення мотивації до навчання.