Особливості навчання у дистанційній школі «АКЦЕНТ»: що спільного та які відмінності порівняно з навчанням в інших дистанційних школах

  1. ОНЛАЙН уроки з математики, української мови, англійської мови – це присутність на уроці та спілкування з учителем та однокласниками в реальному часі. Такий формат навчання надає можливість учням зАКЦЕНТувати увагу на вивченні вказаних предметів.
  2. З усіх навчальних предметів уроки чітко структуровані та викладені у доступній формі. Кожен урок складається з авторської відео-презентації, опорного конспекту, посилання на підручники та інші корисні джерела інформації. Після уроку пропонується тестове завдання для самоперевірки засвоєння знань з теми. Надані навчальні матеріали можна переглядати необхідну кількість разів, у власному темпі, у зручний час. Учням надається можливість консультуватись з учителями в онлайн-режимі для додаткового роз’яснення незрозумілих моментів у навчальному предметі. Така подача матеріалу сприяє кращому засвоєнню знань та надає можливість учням навчатись самостійно, БЕЗ БАТЬКІВ та БЕЗ РЕПЕТИТОРІВ.
  3. Протягом навчання у 10-11 класах такі предмети, як хімія, біологія, фізика, географія об’єднані в один ІНТЕГРОВАНИЙ навчальний курс – «Природничі науки», всесвітня історія та історія України – у курс «Історія». Це не обмежує здачі ЗНО з природничих дисциплін та вступу у виші, а надає можливість учням старших класів зАКЦЕНТувати увагу на підготовці до ЗНО з обов’язкових предметів, тобто більше часу приділяти вивченню української мови, математики, англійської мови.
  4. СОЦІАЛІЗАЦІЯ. Проблема відсутності достатнього спілкування учнів з однолітками – те, на що вказують психологи та що хвилює батьків при виборі дистанційної форми навчання для своїх дітей. У школі «АКЦЕНТ» проблема соціалізації вирішується шляхом участі дитини у «Психологічному театрі» під керівництвом досвідчених психологів та соціальних педагогів, організації екскурсій. Платформа MS Teams, на якій працює школа дозволяє без обмежень учням спілкуватись з учителями, між собою та створювати спільні навчальні проекти з однокласниками.